MELT#meltfoorumOsta pilet!ProgrammEsinejadShowcaseUudisedMELT 2018Scroll Down

Sissejuhatus

MELT innovatsioonifoorum
9. aprillil 2019 Tallinna Kultuurikatlas

“It always seems impossible until it is done.” – Nelson Mandela

MELT innovatsioonifoorum on Tallinna Ettevõtlusameti ja Tallinna Loomeinkubaatori korraldatud igakevadine tulevikku vaatav inspiratsioonikohtumine. 

Viimase kolme aastaga on MELTist kujunenud innovatsiooni keskpunkt, oodatud sündmus, mis koondab üheks päevaks erinevate äri- ja eluvaldkondade parimad praktikud, värsked tulevikuideed ja -tehnoloogiad, võimaldades avastada, õppida ning näha enda ümber erinevaid võimalusi innovatsiooniks.

Tänavune MELT kaasab foorumil osalejad põnevatesse debattidesse, mis keskenduvad ringmajandusele, keskkonna hoidmisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele. Arutletakse tuleviku üle – kas innovatsioon päästab maailma? Räägime muuhulgas ka teadlikust tootmisest, uudsetest ärimudelitest ja tehnoloogiatest ning nende juurutamistest ettevõtetes. 

Keda oodatakse? 

Foorumile on oodatud ettevõtjad, investorid, leiutajad, loojad ja kõik need, kes tunnevad huvi tuleviku ning innovatsiooni vastu. Tulemas on mahukas programm, mille täidavad kogenud esinejad ja oma ala asjatundjad. Lisaks on avatud innovatsiooni showroom, mis loob ideaalse pinnase networking’uks ja uute ideede tekkeks!

 

Programm

„If you don`t have time for the small things, you won`t have time for the big things“
Richard Branson

Tänavuse innovatsioonifoorumi keskmes on jätkusuutlikkus ja uued ärimudelid.

Kuidas tulla toime pidevalt kasvava tarbimise ja kahanevate ressurssidega maailmas, kus tootmisest tulenevad keskkonnamõjud annavad ennast üha valusamini tunda?  MELTil uurime, kas ring- ja platvormimajandusel põhinev tootearendus võiks päästa maailma. Mida need mõisted tootjate ja tarbijate jaoks praktikas tähendavad? Kuidas neid rakendada? Mida teistelt õppida ja kuidas enda jaoks õige tee valida? Nendel ja teistelgi teemadel MELT innovatsioonifoorum oma kuues teemablokis peatubki.

 

BLACK BOX

PUUPAKU SAALVÄIKE SAAL

8.30-9.30

Registreerimine,  hommikukohv ja Showcase ala avamine

9.30-9.50

Avasõnad - moderaator Marko Rillo ja Tallinna linn

 

 

9.50-10.45

Ron Bloemers- mentor, leiutaja, innovatsiooni ja ettevõtlusekspert ning inspiratsioonikõneleja 

 

 

10.45-11.45

Paneeldiskussioon  -                    Roofit.Solar, Helen Anijalg

ESTBAN, Ivo Remmelg

 

 

11.45-12.45

Lõuna ja showcase paus

12.45-14.15

Kuidas säilitada identiteet muutuste virvarris? (inglise k)

Modereerib Marko Rillo

CleanTech ForEst esitleb: Kas tulevikutehnoloogiad päästavad maailma? (inglise k)  

Modereerib Erki Ani

Kas teadlik tootmine on väljakutse ettevõtjatele? 

Modereerib Anu Lõhmus

 

NAFEN™ Alumina Nanofibers - from initial discovery to the launch of advanced applications in the marketplace - Aleksei Tretjakov, Nafen, Procect Coordinator

 esineja kinnitamisel

Aeglane mood - püsiva edu loomise alus Katrin Kuldma, Amanjeda Group asutaja ja loovjuht

 

CheckOpti - anti-counterfeit solution for digital age - Aleksandr Volohhonski, ChecktoCashup, Acting Director and Cofounder 

 esineja kinnitamiselRaskustekkide tootmine – kuidas jõudsime plastikust kirsikivideni? - Keit Hints, Uneruno asutaja ja tegevjuht

 

Füüsilise identiteedi rollist digitaalses maailmas - Taivo Pungas, masinõppe juht, Veriff


 esineja kinnitamisel

Ökorevolutsioon puhastusvahendite tootmises - Karel Rüütli, Mulieres asutaja ja tegevjuht

 

 

 

 

14.15-15.00

Siruta ja jaluta Showcase alal - viimane võimalus!

15.00-16.30

Kuidas kaasata töötajaid muutustesse?

Modereerib Marko Rillo

Eesti Putukatööstuse Liit estitleb: Milliseks kujuneb tuleviku toidulaud? (inglise k)

Modereerib Erlend Sild

Kas muutuv keskkond vajab uudseid ärimudeleid? (inglise k)

Modereerib Kadri Ugand

 

Iga väike samm loeb! - Mari-Liis Vihul, Telia haldusjuht

By choice or by chance, the composition of our menu is changing anyway - Liina Joller-Vahter,
CEO of Algacap  and Power Algae 
 

Circular economy opportunities for businesses Kerli Kant Hvass PhD, Circular Economy Advisor 

 

Better together? Levinud müüdid ühistöötamise kohta - Indrek Hääl, Worklandi tegevjuht

 Maija Itkonen, 

CEO Gold&Green Foods Ltd
Kas võidab see, kellel on kõige rohkem asju ehk kas müük on ainus lahendus? - Kätlin Rohilaid-Aljaste, West Christmas Tree asutaja

 

Tööõnne häkkimine LHVs - kultuurist talvekontorini - Ragne Maasel, LHV tööandja brändi juht

How to source high quality proteins in a sustainable manner - Ene Viiard, PhD; Head of Food Research, Center of Food and Fermentation Technologies 

What do you get when you combine executive education, startups, and a global corporation? - Minna Wickholm, Business Area Director, Open Programs at Aalto University Executive Education

16.30-19.00

Afterworks Katelde saalis, Pärast pingelist konverentsipäeva pakub Afterworks võimalust heas seltskonnas mõnusalt lõõgastuda ja omavahel suhelda. MELT ei väsi üllatamast ning innovatsioon sulandub sujuvalt ka õhtusse. Õhus on innovatsiooni! 

 

Registreeru

MELT Foorumi pääse on 48€

Lisainfo registreerumise
ja arvete kohta

MARI-ANN MEIGO FONSECA
mariann@inkubaator.ee
5 346 0919

Tingimused

Tellimuse muutmise ja tühistamise tingimused

Teil on õigus 14 päeva jooksul alates maksmisest, kuid mitte hiljem kui 7 päeva enne ürituse toimumist tellimust muuta või tühistada ning osalustasu tagasi küsida. Alates 6. päevast enne ürituse toimumist tellimust muuta ega tühistada ei saa. Kirjaliku avalduse alusel on võimalik osaleja nime muutmine. Muudatusi aktsepteeritakse vaid kirjalikult. Osutame tähelepanu, et arve maksmata jätmine ei lähe tühistamisena arvesse. Osalustasu sisaldab osalemist konverentsipäeval, lõunat, kohvipause, vastuvõttu ja käibemaksu.

Küsimuste korral võtke meiega ühendust e-maili teel: kart.kanne@tallinnlv.ee 

Turvalisus

Teenuse osutaja kasutab asjakohast tehnoloogiat ja organisatsioonilisi vahendeid, et kaitsta isikuandmete ning maksete edastamist ja salvestamist. 

Isikuandmete kaitse

Teenuse osutaja kohustub mitte salvestama alaliselt isikuandmeid, kui kasutaja sisestab osaleja(te) andmeid (perekonnanimi, eesnimi, e-posti aadress, telefon) iga broneeringu ajal. Makse tehakse Maksekeskus AS kaudu.

Teenuse osutaja kasutab isikuandmeid üksnes tellimuse täitmise eesmärgil ja muuks vajalikuks suhtluseks.

Kasutaja andmeid ei avaldata ühelgi tingimusel volitamata isikutele.

Kasutaja vastutab ka oma isikuandmete kaitse eest; ta peaks tagama broneerimiskoodi ning deebet- ja/või krediitkaardi andmete turvalisuse. 

Kaebused ja vaidlused

Teenuse osutaja tegutseb kooskõlas kehtivate tarbijakaitse õigusnormidega. Ta püüab täita oma kohustusi, et luua tõhus süsteem kaebuste arutamiseks võimalikult suures ulatuses ning nimetab isiku, kellega konverentsil osaleja saab ühendust võtta telefoni või e-posti teel raskuste korral. Kaebused esitatakse e-posti aadressile kart.kanne@tallinnlv.ee. Kaebuste lahendamine on konfidentsiaalne.

Teenuse osutaja peaks kinnitama kaebuse kättesaamist viie tööpäeva jooksul ning teavitama ostjat tema arutelu kestusest ja menetluse käigust.

Teenuse osutaja on teadlik nõude majandusliku väärtuse ja vaidluste õiguslikust lahendamisest tulenevate kulude ebaproportsionaalsusest. See on peamine põhjus, miks ta üritab kohtumenetlust mitte algatada. Seega annab teenuse osutaja endast parima, et lahendada võimalikud vaidlused vastastikusel nõusolekul.

Teenuse pakkuja on  Tallinna Ettevõtlusamet ja Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid.

Esinejad

„If things are not failing, you are not innovating enough“
Elon Musk

Ron Bloemers

Mentor, leiutaja, innovatsiooni- ja ettevõtlusekspert ning inspiratsioonikõneleja 
Rohkem infot

Ron Bloemers

Mentor, leiutaja, innovatsiooni- ja ettevõtlusekspert ning inspiratsioonikõneleja 

Ron Bloemers on keskkonnasäästliku majandamisviisi ekspert. Oma üle 25-aastase karjääri jooksul on ta kokku puutunud nii alustavate start-upidega kui ka nõustanud globaalseid ettevõtteid suunates neid keskkonnasõbralike valikute poole. 

Ron Bloemers on Climate-KIC ärikiirendi mentor, kes on selliste rahvusvaheliste edulugude taga nagu kompaktsete päikesepaneelide tootja WakaWaka ja elektriliste sõidukite tootja TukTuk. Bloemersi sõnul on cleantech maailmas kiirelt arenev valdkond, milles on väga suured võimalused ettevõtlusega tegelemiseks. Ta prognoosib, et kümne aasta pärast peaks säästva tehnoloogia valdkonda mahtuma 6 protsenti kogu maailma äritegevusest.

Eestis on Ron aidanud tuule tiibadesse tekstiilitööstustele ringmajanduslikku tarkvarasüsteemi pakkuvale Reverse Resources’ile ja päikesepaneelide finantseerimisettevõttele Solease. Lisaks on ta siin aidanud luua alates 2015. aastast igal aastal vähemalt kümne uue rohetehnoloogia teemalise iduettevõtte algatamist.

 

 

 

Mari-Liis Vihul

 Telia Eesti AS haldusjuht
Rohkem infot

Mari-Liis Vihul

 Telia Eesti AS haldusjuht

Me teame, kuidas väikesed teod võivad lõpptulemusena korda saata palju. Telia haldusjuht Mari-Liis Vihul räägib teemablokis „Kuidas kaasata töötajaid muutustesse?“ kogu Telia kollektiivi muutumisest oluliselt keskkonnasõbralikumaks ja efektiivsemaks, mis aitab neil säästlikumalt tegutseda ja hoida aastas kokku sadu tuhandeid eurosid. Millised on need lihtsad nipid, mida igaüks võiks säästlikuma tegutsemise eesmärgil rakendada, ja kuidas sellesse kaasata ka oma kolleege, kuuleb lähemalt juba 9. aprillil Tallinna Kultuurikatlas.

 

 

Indrek Hääl

Workland Estonia OÜ tegevjuht
Rohkem infot

Indrek Hääl

Workland Estonia OÜ tegevjuht

Füüsiline töökeskkond oninimestele töökoha juuresüks tähtsamaid väärtusi.On tõestatud fakt, et hea keskkond tõstabniitöötaja rahulolu kui efektiivsust. Harvadpole ka juhused, kuspersonali meelitatakse konkurendi juurdepuhtaltparemate tööruumidetõttu. Worklandi tegevjuht Indrek Hääl teab, mis on kvaliteetse töökeskkonna loomise võtmeteguriteks. Teemablokis “Kuidaskaasata töötajaid muutustesse?” räägib ta töökeskkonna olulisusest ühistöötamiskeskuste operaatori Workland näitel. Ühistöötamise ümber keerleb mitmeid müütealates turvalisusest lõpetades kontori müraga. Milline on aga tegelikkus? Miliseid eelised taoline innovaatiline töötamisviis ettevõttele loob ja kuidas see nii firmajuhtide kui ka nende personali poolt vastu on võetud? 

Katrin Kuldma

Katrin Kuldma

Amanjeda Group OÜ asutaja ja loovjuht

 

 

 

 

Ragne Maasel

LHV tööandja brändi juht
Rohkem infot

Ragne Maasel

LHV tööandja brändi juht

LHV usub, et töötajate motivatsiooni aluseks on õnnetunne ja ettevõtted peavad pingutama, et luua oma töötajatele hea pinnas õnnetunde tekkimiseks. Selleks on erinevaid vahendeid ja võib julgelt väita, et LHV on selles Eestis üks uuenduslikumaid. LHV eesmärgiks on ületada igal aastal oma inimeste ootusi ja tekitada ahaa - hetk seal, kus töötajad seda tihtipe ale oodata ei oskagi. LHV tööandja brändi juht Ragne Maasel räägib teemablokis „Kuidas kaasata töötajaid muutustesse?“ sellest, milline on LHV lähenemine tööõnne loomisesse, millist metoodikat nad kasutavad ja kuhu liiguvad. 

 

Taivo Pungas

Taivo Pungas

Veriff',  masinõppe juht

 

 

 

Aleksei Tretjakov

Nafen, Procect Coordinator
Rohkem infot

Aleksei Tretjakov

Nafen, Procect Coordinator

Teemabloki „Kuidas säilitada identiteet muutuste virvarris?“ juhatab sisse unikaalse ja erilise toote saamislugu. Vähesed teavad, et just siinsamas Tallinnas toodetakse alumiiniumnanofiibritel põhinevat ainet NAFEN ™ , mis muudab sellised materjalid nagu plast, betoon, klaas, vaigud, värvid mitu korda vastupidavamaks. Ettevõtte juhi Aleksei Tretjakovi sõnul saavad mõnikord innovaatilised ideed alguse ebaõnnestumistest. Nii juhtus ka NAFENi avastamisega, kui alumiiniumi sulatamise käigus puhtjuhuslikult tekkis tulikuuma alumiiniumi kohale valge vatjas kiht – sellised kiud, mida keegi maailmas polnud varem tootnud ja millel on unikaalne omadus muuta materjalid mitu korda töökindlamaks ja tugevamaks. Tule kuula põneva toote sünniloost lähemalt 9. aprillil Tallinna Kultuurikatlas! Ettekanne on inglise keeles. 

Aleksandr Volohhonski

ChecktoCashup, Acting Director and Cofounder 
Rohkem infot

Aleksandr Volohhonski

ChecktoCashup, Acting Director and Cofounder 

Piraattööstuse turumaht küündib erinevatel andmetel miljardite dollariteni päevas. Paljud uuenduslike ja innovaatiliste toodete loojad puutuvad varem või hiljem kokku odavamate koopiatega. Oma identiteedi, kaubamärgi ja innovatsiooni kaitsmine muutub digitaalses maailmas järjest olulisemaks. Innovaatilise võltsimisvastase lahenduse CheckOpti juht Aleksandr Volohhonski räägib teemablokis „Kuidas säilitada identiteet muutuste virvarris?“ kaubamärgi ja toodete kaitsmise olulisusest ning erinevatest võimalust est. Tema sõnul pole piraatlus ainult tootja probleem, vaid ka tarbija tõsine mure. Eriti oluline on see meditsiinisektoris, kus järele tehtud tooted kujutavad endast suurt ohtu nii tervisele kui ka majandusele.

 

 

 

more coming soon....

more coming soon....

 

Moderaatorid

„You shouldn`t do things differently just because they`re diferent. They need to be better“
Elon Musk

Marko Rillo

Juhtimistreener, innovatsiooni- ja strateegianõustaja
Rohkem infot

Marko Rillo

Juhtimistreener, innovatsiooni- ja strateegianõustaja

Markot huvitab kõik, mis on seotud innovatsiooniga, ja seda nii ettevõtluses, ühiskonnas, tehnoloogias, juhtimises jne. Ta on rahvusvahelise kogemusega strateegia, innovatsiooni ja muudatuste juhtimise asjatundja, kes on nõustanud suuri organisatsioone ning väiksemaid start-up’e enam kui kahekümnes erinevas riigis. Ta on korraldanud innovatsiooni ja juhtimise teemal lugematul arvul koolitusi, andnud ülikoolides loenguid ning kirjutanud ka raamatuid. Tema teadmised ja pidev soov olla kursis maailma arengute ning trendidega teevad temast parima kandidaadi MELT innovatsioonifoorumi moderaatoriks ja seda juba mitmendat aastat järjest. Marko juhib MELT innovatsioonifoorumi paneeldiskussiooni ja modereerib kahte teemablokki: “Kuidas säilitada identiteet muutuste virvarris” ning “Kuidas kaasata töötajaid muutustesse.” 


Erki Ani

Cleantech ForEst MTÜ CEO
Rohkem infot

Erki Ani

Cleantech ForEst MTÜ CEO

 

Erlend Sild

Eesti Putukatööstuse Liit, juhatuse liige
Rohkem infot

Erlend Sild

Eesti Putukatööstuse Liit, juhatuse liige

 

 

 

Showcase

„Business opportunities are like buses, there`s always another one coming“
Richard Branson

MELT innovatsioonifoorumi raames toimuvad Showcase alal ettevõtete, säravate start up'ide innovaatiliste toodete ja teenuste esitlused. Kui sinu ettevõttel on ainulaadne innovaatiline toode või teenus, mida demoalal esitleda, anna sellest foorumi korraldajatele teada.

AlphaBlues

AlphaBlues kasutab tehisintellekti et automatiseerida klienditeenindust. Ettevõtte enda arendatud chatboti ehk juturoboti toode on võimeline kasutajatega vestlema igas Euroopa keeles ning võimaldab ettevõtetele pakkuda oma klientidele kiiret klienditeenindust 24/7. Lisaks tehisintellektiga bottide ehitamise platvormile on AlphaBlues'il olemas ka oma live chat toode klienditeenindajatele. Tänaseks kasutavad AlphaBlues'i toodet juba mitmed suurettevõtted nagu Telia, Tallink, LHV Pank ja Lattelecom.
Veebileht: www.alphablues.com

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/alphablues/

Twitter: https://twitter.com/alpha_blues

Facebook: https://www.facebook.com/AlphaBluesAI/

PowerUp Energy Technologies

PowerUp loob pikaajalise teadusliku töö tulemusel innovaatilisi kütuseelementidel põhinevaid generaatoreid. Vesinikul töötava generaatori peamised eelised on usaldusväärsus, kompaktsus, müravabadus, võimsus ning kasutusmugavus. Süsteemis puuduvad liikuvad osad, mistõttu ei vaja generaator hooldamist. Lisaks sellele on antud lahendus keskkonnasõbralik, kuna vesiniku kasutamisel kütusena ei teki heitgaase. MELT innovatsioonifoorumil on ettevõte kohal oma uusima prototüübiga.

 

www.powerup-tech.com

 

Valge Kaar

 

Tactical Solution

Tactical Solution valmistab kergtoidupakke brändi nime alla Tactical Foodpack. Toidud on eeskätt mõeldud vabaõhus liikujale, olgu selleks matkaja, alpinist, sõjaväelane vms. Eesmärk on pakkuda head kodust ja täisväärtuslikku toitu, mida on võimalik tarbida ka kõige keerulisemates situatsioonides. Eestis on meie tooted leitavad enamikest matka -ja militaarpoodidest ning lisaks oleme esindatud Eesti Kaitseväe regulaarpakis. Ettevõte on kahe aasta jooksul edukalt laienenud Euroopasse ja saanud kõikjalt positiivset tagasisidet. Meie peamine eelis konkurentide ees on toote vaieldamatult parim naturaalne maitse ning innovaatiline pakend, mida on võimalik valmistada isegi otse tulel. Tänu meie eriüksuse taustale ning vastava sektori partnervõrgustikule, oleme suutnud luua tootesarja, mis vastab ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele. Oma toodete väljatöötamisel lähtume eriüksuste reeglist: „Don´t f… with the food.“

www.tacticalfoodpack.com/

 

Fundwise

Fundwise on Eesti ja Baltikumi esimene osaluspõhine ühisrahastusplatvorm, mis on mõeldud ettevõtjatele ja investoritele. Platvormi käivitajateks on Eesti esimese, loominguliste ideede toetamiseks loodud, ühisrahastusplatvormi Hooandja tegijad.

https://fundwise.me/et

Fondia

Kas olete mõelnud, et pädevat ja pühendunud õigusnõustajat ei pea alati oma ettevõttesse palkama? Tihtipeale on ettevõttesse juristi töölevõtmise takistuseks sellega kaasnevad kõrged tööjõukulud või vähene töömaht, mis neid kulusid õigustaksid. Pädeva oma juristi puudumine on aga igale ettevõttele täiendav finantsrisk, sest asjatundmatult vormistatud lepingud või töösuhetega seotud toimingud toovad tihti kaasa lisakulutusi.  

Fondia on välja töötanud proaktiivse ning juriidilisi probleeme ennetava õigusosakonna teenuse, mida ise kutsume LDaaS-ks ehk „Legal Department as a Service“ (eesti keeles „Õigusosakond teenusena“).  Fondia töötab oma klientide heaks nagu palgatud juristide tiim ning meil on pädevus ja kogemus hoolitseda kõigi äritegevusega haakuvate õigusküsimuste eest. Teenuse hind on eelnevalt fikseeritud ja selle maht sõltub ettevõtte vajadustest. LDaaS-ga käib kaasas ka innovaatiline MyFondia digitaalne platvorm, mis on meie ja kliendi ühine veebipõhine töökeskkond võimaldades kliendile juba ühel veebilehel selge ülevaate, mis on tema ettevõtte juriidilistes küsimustes teoksil ja mis tulemas.  Klientidele on LdaaS paketi kasutamine selge kokkuhoid, sest sisuliselt ühe juristi palkamisega seotud kulude või veel väiksema investeeringu eest, saab ta endale pühendunud, proaktiivse ja erinevates valdkondades pädeva õigusnõustajate tiimi võtmata samal ajal töösuhetega seotud riske. LDaaS sobib ka täiendavaks abikäeks ettevõttes juba tegutsevale juristile. 

 

LDaaS eelised:

·         püsiv õigusalane partner;

·         paindlik ja läbipaistev hinnastamine;

·         lai pädevus;  

·         MyFondia – digitaalne aken Teie ettevõtte juriidikasse.

 

Täna toimetab Fondia Eestis, Leedus, Soomes ja Rootsis. Seejuures nt Soomes on meie mudelit saatnud seninägematu edu - figureerime nii õigusteenuseid pakkuvate ettevõtete kui innovaatilisi teenuseid pakkuvate ettevõtete toppides. 

Rohkem infot leiab https://fondia.com/ee 

Wellness Orbit

Wellness Orbit on maailma kõige esimene (ja siiani ainus) proaktiivse vaimse tervise treeningkeskkond ettevõtete ja organisatsioonide töötajatele. Kõigi koolituste taga on uus teaduslik käsitlus (avaldatud teadusartiklina Routledge poolt, New York & London 2018) vaimsest vormist, mida on loonud Eesti psühhiaater Dr Helena Lass. Kõik Wellness Orbit e-koolitused on inglise keeles ja maailma absoluutne tipptase vaimse vormi ja isikliku initsiatiivi arendamise valdkonnas. Koolitused on suunatud sellele, kuidas iga töötaja saab oma sisemaailma pingetega ise nii toime tulla, et vältida juba eos stressi, läbipõlemist, depressiooni jm vaimse tervise probleeme. 

Koolitused on peaga tööd tegevale tervele inimesele, et ta saaks olla oma senises töös veelgi tõhusam ja püsida jätkuvalt heas vaimses vormis.

Kõik Wellness Orbit e-koolitused on:

  • Loodud üks-ühele tunnetust silmas pidades (kogetav isikliku koolitusena mitte e-õppele tavaline “fly on the wall” või “Powerpoint” lähenemine)
  • Täisdigitaalsed, toimivad videolahendusel ja sisaldavad ka olulisi enesehinnangu mõõdikuid (koos kohese tagasisidega igale töötajale). 
  • Sisaldavad interaktiivseid õppematerjale (nt kontrollküsimused, töövihik). 

Meie koolitustest, klientidest ja nende tagasisidest saab lühiülevaate meie kodulehe esilehelt: www.wellnessorbit.com

facebook.com/WellnessOrbit

instagram.com/wellnessorbit   

twitter.com/Wellness_Orbit

 

linkedin.com/company/wellnessorbit

Eesti Putukatööstuse Liit

 

Tehnopol Startup Inkubaator

Tehnopol Startup Inkubaator investeerib Sinu maailmamuutvasse tiimi 10 000 euro väärtuses ekspertabi. Aitame Eesti ja Euroopa parimate äriinglite, ettevõtjate, turundajate, juristide ja teiste ekspertide abiga jõuda vajaliku investeeringu või stabiilse käibeni.

Vaata ka www.startupincubator.ee 

Blurby

Blurby elektrirula tippkiirus on 35-40 km/h. Elektrimootor on suuteline saavutama ka suuremat kiirust, kuid ohutuse huvides on rulale pandud peale kiirusepiiraja. Rula on võimeline läbima ühe laadimisega 30 kilomeetrit. Akude täislaadimine võtab aega umbes kolm tundi.

Roofit Solar

 

Uudised

„If you don`t have time for the small things, you won`t have time for the big things“
Richard Branson

MELT innovatsioonifoorumi peateemad on selgunud!

Tänavuse innovatsioonifoorumi keskmes on jätkusuutlikkus ja uued ärimudelid.

Kuidas tulla toime pidevalt kasvava tarbimise ja kahanevate ressurssidega maailmas, kus tootmisest tulenevad keskkonnamõjud annavad ennast üha valusamini tunda?  

MELTil uurime, kas ring- ja platvormimajandusel põhinev tootearendus võiks päästa maailma. Mida need mõisted tootjate ja tarbijate jaoks praktikas tähendavad?

Kuidas neid rakendada? Mida teistelt õppida ja kuidas enda jaoks õige tee valida? Nendel ja teistelgi teemadel MELT innovatsioonifoorum oma kuues teemablokis peatubki.

Loe edasi

MELT innovatsioonifoorumi peateemad on selgunud!

Tänavuse innovatsioonifoorumi keskmes on jätkusuutlikkus ja uued ärimudelid.

Kuidas tulla toime pidevalt kasvava tarbimise ja kahanevate ressurssidega maailmas, kus tootmisest tulenevad keskkonnamõjud annavad ennast üha valusamini tunda?  

MELTil uurime, kas ring- ja platvormimajandusel põhinev tootearendus võiks päästa maailma. Mida need mõisted tootjate ja tarbijate jaoks praktikas tähendavad?

Kuidas neid rakendada? Mida teistelt õppida ja kuidas enda jaoks õige tee valida? Nendel ja teistelgi teemadel MELT innovatsioonifoorum oma kuues teemablokis peatubki.

 Teemablokk „Kuidas säilitada identiteet muutuste virvarris?“ toob huvilisteni ühe erilise ja unikaalse toote saamisloo ning arutleb, kuidas loodut võltsimiste eest kaitsta. Lisaks peatume ka füüsilise identiteedi rollil digitaalses maailmas.

„Kas tulevikutehnoloogiad päästavad maailma?“ võtab vaatluse alla erinevad edasi viivad tulevikuideed ja tehnoloogiad nii siin- kui ka sealpool piire. 

„Kas teadlik tootmine on väljakutse ettevõtjatele?“ keskendub keskkonda säästvale innovatsioonile ja selle olulisusele. 

 „Kuidas kaasata töötajaid muutustesse?“ vaatleb kolme ettevõtte näitel töötajate kaasamist innovaatiliste projektide elluviimisesse ja analüüsib selle mõju üldisele töökeskkonnale. 

 Teemablokk „Milliseks kujuneb tuleviku toidulaud?“ räägib toidust ja selle muutumisest ajas. Kas tuleviku leib on sama maitsega või on see midagi täiesti uut? 

 Teemablokis „Kas muutuv keskkond vajab uudseid ärimudeleid?“ vaadeldakse lähemalt erinevaid organisatsioone ja nende uudseid lähenemisi ärile.

 Tule ja saa teada, sest tulevik ei oota!

MELT innovatsioonifoorum toimub 9. aprillil Tallinna Kultuurikatlas.

Kandideeri MELTi showcase alale!

Lisaks inspireerivatele lugudele pakub selle aasta  MELT innovatsioonifoorum ka käega katsutavat innovatsiooni praktilist poolt. Katla suurel Showcase alal toimuvad Eesti ettevõtete, säravate start-upide ja õpilasfirmade innovaatiliste toodete ja teenuste esitlused.

Loe edasi

Kandideeri MELTi showcase alale!

Lisaks inspireerivatele lugudele pakub selle aasta  MELT innovatsioonifoorum ka käega katsutavat innovatsiooni praktilist poolt. Katla suurel Showcase alal toimuvad Eesti ettevõtete, säravate start-upide ja õpilasfirmade innovaatiliste toodete ja teenuste esitlused.

Paljud ideed ja ettevõtmised on tuntust kogunud nii õpilasfirmade konkurssidel kui ka Ajujahil, kuid nüüd on kõigil võimalus leiutisi omal käel proovida ja oma silmaga näha. Esindatud on väga mitmed tegevusvaldkonnad, mis tõestab, et innovatsioon ei sõltu ettevõtte tegevusvaldkonnast, vaid julgusest mõelda teisiti, eristuda ja lihtsalt pealehakkamisest.

Soovid rohkem infot?

Võta ühendust: Eve Kärner, eve.karner@tallinnlv.ee, tel 6404 448

Kontakt

„If things are not failing, you are not innovating enough“
Elon Musk

Kärt Kanne

Projektijuht, turundus

kart.kanne@tallinnlv.ee

5116 000

Triin Abel

Programm ja esinejad

triin.abel@tallinnlv.ee

5138 200

Eve Kärner

Showcase ala

eve.karner@tallinnlv.ee

5172 746

MARI-ANN MEIGO FONSECA

Piletiinfo

mariann@inkubaator.ee

5346 0919