Galerii

Shroomwell

Shroomwelli visioon on muuta maailma, seentega!

Loe edasi

Gscan

Loodusliku atmosfäärikiirgust tuvastava tehnoloogia arendus (müüonskänner)

Loe edasi

Timbeter

Digitaalne puidu tarneahela haldamine. Timbeter is a tech company revolutionizing the forestry sector by digitally transformingtimber measurement and timber supply chain management through AI and machinelearning. Our solution allows for rapid, accurate assessments of log volumes and diametersusing AI, replacing time-consuming and labour-intensive manual methods. Aimed atprivate forest owners, logging companies, sawmills, and forestry organizations, […]

Loe edasi

Ibiot

ibiot prügikastide internet /Internet of Bins/ ehk täituvuspõhine jäätmete kogumise kontseptsioon võimaldab säästa kulusid ja vähendada keskkonnajaljälge nii jäätmete tekitajale kui omavalitsusele.

Loe edasi

Kiud

KIUD toodab innovaatilisi pakendeid tekstiilijäätmetest. Aitame e-kaupmeestel suurendada pakendite taaskasutatavust.

Loe edasi

Krakul

Krakul on Eesti juhtiv IoT ja autonoomsete süsteemide arendaja, mis pakub toodete täislahendusi – ideest prototüübini, prototüübist tootmiseni.

Loe edasi

ThinFacility

ThinFacility parandab hoonete energiatõhusust. Oskame öelda kui palju raha läheb õhku ning aitame energiat säästa tagades soovitud sisekliima.

Loe edasi

Moticheck

Moticheck on välja töötanud tehisintellektil põhineva juhtimismentori nimega Aidan. Astu ligi ja saa osa juhtimiskogemusest, kus kohtuvad eksperdinõuanded ja tehisaru suutlikus!

Loe edasi

Ray Foil

Adrenaliin, kompaktsus ja vabadus – just nii võib kirjeldada maailma kergemat elektrilist veetiivaga surfilauda nimega Ray Foil.

Loe edasi

Magnetic Academy

Magnetic Academy tööta & õpi programm annab alguse Sinu lennumehaaniku karjäärile. Ainulaadset töökohapõhist tasustatud õpipoisiõpet pakkuv Magnetic Academy on loodud neile, kes naudivad sisukat ja praktilist tööd.

Loe edasi

Elkdata

Veebimajutus.ee – domeen ja koduleht ühest kohast. MELT expoalal demonstreerib Veebimajutus, kuidas AI abiga, vaid mõne minutiga, luua äriliselt efektiivne veebileht.

Loe edasi

MATI Foods

Mati on toidutehnoloogia iduettevõte, kus arendatakse mükovalgust ehk seeneniidistikust kanalooge ja kalalooge (= kana ja kala analooge) ja tuuakse need Mati brändi alt turule.

Loe edasi

Picapac

Picapac on tulevikku vaatav kaubamärk, mille eesmärk on rõõmustada inimesi võimalikult kiire ja kodulähedase kaubaveoga. Picapaci pakiautomaadid loovad unikaalse võimaluse võtta vastu ja saata pakke turvaliselt otse oma koduukselt.

Loe edasi

Portrai

tehisintellektil baseeruv fotolahendus. MELTil leiab PortrAI fotonurga, kus on osalejate jaoks välja töötatud kaks ägedat loovlahendust, mis kujutavad tehisaru ja inimese sümbioosi.

Loe edasi

EnterTraining

Tule testi, kuidas VR-prillide abil meeskonnatööd ja suhtlemist parendada! EnterTraining kasutab erinevaid tänapäevaseid lahendusi oluliste inimoskuste arendamiseks tiimides.

Loe edasi

Sortaider

Sortaider on vineerist prügisorteerimislahenduste disainer ja tootja. 2021 aastal on üks Sortaideri lahendustest auhinnatud ka Red Dot disainiauhinnaga. Sortaideri tooted teeb unikaalseks kasutatav materjal ja tapisüsteemiga disainilahendus.

Loe edasi

LiTech

LiTech pakub andmehalduse ja jälgitavuse platvormi, et automatiseerida andmete valideerimist, tuvastada anomaaliaid, anda ülevaade andmete kvaliteedist ja saada ülevaade kõikidest andmekogudest.

Loe edasi

Tengelpung

99,99% signaalivarguste kaitse auto võtmele, panga kaartidele ja nutiseadmetele.
Tooteid luuakse mööblitehaste preemium klassi naha jääkidest.

Loe edasi

TalTech Uusettevõtluse keskus

Uusettevõtluse keskus aitab teadlaste ja tudengite maailma muutvad ideed ühiskonda viia

Loe edasi

Tallinna ettevõtluskeskus

Soovid nõu ettevõtte loomiseks või arendamiseks? Ihkad uusi ideid ja teadmisi ettevõtlusmaastikul toimuvast? Vajad Tallinna ettevõtjana toetust uute turgude vallutamiseks, soovid kasutusele võtta uusi digilahendusi või plaanid võtta praktikale ärksa tudengi?

Loe edasi

Tallinna Loomeinkubaator

Loomeinkubaator innustab ja võimandab alustavaid ja kasvavaid väikeettevõtjaid.
Tallinna Loomeinkubaatori programmis osaleb igal aastal 50 ettevõtet tootvatest
disaineritest ja teenusepakkujatest tehnoloogiaga tegelevate idufirmadeni.

Loe edasi

Teadus- ja ärilinnak Tehnopol

Teadus- ja ärilinnak Tehnopol keskendub tehnoloogiaettevõtete arengu võimendamisele. Töötades nii startup, kasvu-, kui suurettevõtetega

Loe edasi