Loe lähemalt

Kuidas tehisaru muudab meie tulevikku?

Kuidas tehisaru muudab meie tulevikku?

Tehisaru, mis veel paari aastakümne eest oli osa ulmekirjandusest, imbub nüüd aina pikemate sammudega meie igapäeva.

AI tegutseb täna sinu telefoni otsingumootoris, taksoäpis, pildigeneraatoris ja voogedastusprogrammis. Kas ja kuidas võiksid AI kasutamisest kõige enam kasu saada aga meie ettevõtted? Üha globaliseeruvas maailmas jäävad ellu need, kes suudavad tehnoloogia kiire arenguga kaasa minna, seega tasub tehisaru võimalustest oma äri arendamisel julgesti kinni haarata! Kuidas aga seda teha?

Hulgaliselt inspiratsiooni ja vastuseid annab juba 16. aprillil Talinnas Kultuurikatlas (Kursi 3) üheksandat korda toimuv innovatsioonifoorum MELT pealkirjaga “Tehisaru – kas parema tuleviku looja?”, kus  arutletakse kahtlemata revolutsioonitegeva tehisaru kasutamise võimaluste ja väljakutsete üle. Päeva jooksul toimub kümneid arutelusid, kus vaagitakse AI tugevusi, nõrkusi ja potentsiaali eri vaatenurkadest.

Päeva peaesineja on Forbes 50 juhtiv naisfuturist

MELT Innovatsioonifoorumi peaesinejaks on sel korral  Forbesi 50 juhtiva naisfuturisti sekka valitud ettevõtja ja kolumnist ning 14 raamatu autor Elina Hiltunen. Soomes ja välisriikides hinnatud kõneleja põimib oma ettekandes “This is the final call for the AI journey – Get on board or get left behind”  “päris elu” futuristliku maailmavaatega ning viib kuulajad 50 minutiks tulevikku. Tema ettekanne vaatleb tehisaru, digitaliseerimise ja robootika arengut ning selgitab, kuidas tehnoloogiate arengud võivad kujundada meie tulevikku.

Loe edasi täispikka artiklit koos videodega DELFI