Loe lähemalt

NOËP astub MELTi lavale tuntud loo ja uue lavapartneriga – tööriist, kelle artistinimeks on AI. Avashow, mis üllatab ka NOËPi

NOËP astub MELTi lavale tuntud loo ja uue lavapartneriga – tööriist, kelle artistinimeks on AI. Avashow, mis üllatab ka NOËPi

Tallinnast pärit NOËP on oma ainulaadse alternatiivpopiga pälvinud muusikasõprade ja tööstuse tähelepanu üle kogu maailma, kogudes ainuüksi Spotifys ligi 60 miljonit striimimist.

Lisaks ülemaailmsele haardele ja atraktiivsusele kandideeris NOËP 2022. aasta alguses Eesti Muusikaauhindade jagamisel rekordilisele 6 auhinnale,

pälvides aasta meesartisti ja popartisti tiitli ning aasta albumi ja popalbumi auhinna enda debüütalbum “No Man Is An Island” eest.

NOËP ehk Andres Kõpper pälvis esmakordselt tähelepanu Sony Music Sweden’i kaudu välja antud lugudega “Move”, “Rooftop” ja “New Heights”, mida on Spotifys kuulatud üle 20 miljoni korra.

Tema õitsele puhkenud kuulsus levib üle maailma koos tema kaasahaaravate live-esinemistega kõikjal Dubaist ja Beirutist kuni Musée d’Orsay’ni Pariisis ja The Great Escape’ini Brightonis.

Üks NOËPi populaarsemaid singleid on “fk this up” koos tema enda lavastatud videoga, mis sai Warner Musicu litsentsi ja tõusis peagi Itaalias viie enam mängitud hiti hulka.

Lisaks jõudis ta ka Spotify viraalhittide tabelitesse erinevates riikides, nagu Prantsusmaa, Benelux ja Ühendkuningriik.

Tänaseks on “fk this up” kogunud üle 11 miljoni vaatamise ja pälvis hiljuti Itaalias ka kuldhiti staatuse.

Sügisel 2023 korraldas NOËP Eestis esimese soloartistina staadionikontserdi Tallinnas, mis tõi kokku rekordilise 14 000 pealise publiku.

Pärast seda on ta Reeperbahnis edukalt esinenud peaaegu 1000 inimesele ja tal oli 2023. aasta lõpus kaks väljamüüdud etendust ka Londonis.

Tema järgmine etendus Londonis 2024. aasta alguses oli juba samuti välja müüdud, aga ta plaanib tuuritada ka teistes riikides ja mujal Ühendkuningriigis kui vaid London.

NOËP:

http://www.facebook.com/noepmusic

http://www.instagram.com/noepmusic

http://www.tiktok.com/noepmusic

http://www.noepmusic.com